Haber | KAYNAŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Türk Yerel Hizmet-Sen Mersin İl Başkanlığının Anamur'da Türk Yerel Hizmet-Sen üyeleri ile istişare ve kaynaşma yemeği organize etti.

Ünlüselek Otel’ de gerçekleşen yemeğe Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Kara, Hüseyin  Gürel, Mehmet Tuğrul, Kamusen İl Şube Başkanı Mustafa Karaçor, İlçe Temsilcisi Hayri Kılınç,  Mersin Büyükşehir Belediyesi Şube Müdürleri, Kamusen’e bağlı sendika temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.  

Yemekte söz alan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Artık her gün yeni bir gündeme uyanıyoruz. Artık insanlarımızın birbirini sevdiği saydığı demokrat  bir ülke olması için hepimize görev düşüyor. Ülkemizin menfaati çerçevesinde her zaman yan yana olmalıyız. İşte burada bize düşen görev siyasi kimliğimizi bir kenara bırakıp ilçemiz için çalışmaktır.” Şeklinde konuştu.

Yemek gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbetler eşliğinde devam etti.

 Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseEklenme Tarihi: