Haber | TAKIM SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR.

Anamur Belediyespor Anamurluları sevindirmeye devam ediyor.  Sezona kötü bir başlangıç yapan takım son haftalarda atağa geçti. Maç öncesi   Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Anamur Belediye Spor Takımı Kulüp Başkanı Ahmet Türe takımın soyunma odasına geçerek moral verdiler ve şans dilediler.

Takım son olarak   kendi sahasında Manavgat Belediye sporla karşılaştı. Maç Anamur Belediyespor taraftarlarının Anamur Belediye Spor aşığı, her daim takımının yanında olan, Kulüp Başkanı  Ahmet Türe’ye ve Anamur İlçe Emniyet teşkilatının sevilen simalarından   Amir  Mevlüt  Baran için sevgi gösterisi  ile başladı.

 Maçı Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör’ün yanı sıra çok sayıda taraftar izledi.

Yer yer gerginliklerin yaşandığı maç Anamur Belediye Spor’ un 1- 0 üstünlüğü ile sona erdi. 

 Yönetimden Ziyaret…

Maçtan sonra Anamur Belediye Spor Kulüp yönetim kadrosu, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi makamında ziyaret ederek, takıma verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.  

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar, oturma odası ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü, çocuk, düğün, ayakkabılar, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, köprü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, spor yapan insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü, çocuk, dağ, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, açık havaEklenme Tarihi: