Haber | ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Her daim halkla iç içi olmayı tercih eden  Anamur Belediye Başkanımız Mehmet Türe  ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Türe Bir süre önce ilçede hizmet veren okullarla başladığı  resmi kurumlar, sivil toplum kuruluşları, siyasi partilerle devam ettiriyor.

Gittiği kurumlarda   sorunlarını, taleplerini ve isteklerini dinleyen Başkan Türe aynı zamanda fikir alışverişinde bulunuyor.

Konu hakkında konuşan Türe “  amacımız ilçemizde bütün kurumlarımızla, derneklerimizle  Anamur’umuz için ele ele birlik içinde olmak. İnşallah şehir içi ziyaretlerimizi bitirdikten sonra köylerimizi de ziyaret edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa, ekran, ofis ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekanEklenme Tarihi: