a
0(324) 814 11 15
Çağrı Merkezi
Share
Hizmet Binamız

Uzun yıllar Anamur'a hizmet veren belediye eski binası sürekli büyüyen ve gelişen Anamur'a düzenli bir şekilde hizmetin yansıtılabilmesi için küçük ve yetersiz kalmakta idi. Bunun düşüncesi ile 1995-1996 yıllarında ilave üst kat yapılarak çeşitli tadilat yapıldı geçicide olsa çalışma ortamı rahatlatıldı.

Akdenizin en uç noktasında Turizm beldesi olmaya aday şehrimiz de hizmetin insanlarımıza rahat bir ortamda verilebilmesi değişen ve gelişen Anamur için şarttı. Bina yerleşimi olarak daha rahat ve geniş bir hizmet binasının olmaması eksikliği her zaman hissediliyordu.


Böylece Yeşilyurt mahallesinde hükümet konağına da yakın yerde belediyenin kendisine ait arsası üzerine 06.10.1998 tarihinde yeni belediye binası için inşatı başlamış ve 2001 yılı sonu itibarı ile tamamlanmıştır.

2002 yılı mart ayında faaliyete geçen yeni hizmet binamız, Bodrum, Zemin, I. Kat ve II. kat olmak üzere 4 kattan oluşmaktadır. 3500 metrekarelik kullanım alanına sahip olan hizmet binamız Anamur'un hizmetine sunulmuştur.